SupportCandy - en to he_IL translation catalogue (576 entries)

en: %1$d Tickets
he_IL: %1$d כרטיסים

en: %1$d-%2$d of %3$d Tickets
he_IL: %2$d-%1$d מ %3$d של כרטיסים

en: %1$s - %2$s
he_IL: %1$s עד %2$s

en: %1$s changed the %2$s
he_IL: %1$s שינה ל%2$s

en: %d days ago
he_IL: לפני %d ימים

en: %d hours ago
he_IL: לפני %d שעות

en: %d minutes ago
he_IL: לפני %d דקות

en: %d months ago
he_IL: לפני %d חודשים

en: %d seconds ago
he_IL: לפני %d שניות

en: %d years ago
he_IL: לפני %d שנים

en: 1 Ticket
he_IL: כרטיס אחד

en: 1/3rd of row
he_IL: שליש משורה

en: 12 Hrs
he_IL: 12 שעות

en: 24 Hrs
he_IL: 24 שעות

en: Action
he_IL: פעולה

en: Actions
he_IL: פעולות

en: Activate license keys for add-ons in order to get support and updates.
he_IL: הפעל רישיונות הפעלה לתוספים בשביל לקבל תמיכה ועדכונים.

en: Add New Filter Item
he_IL: הוסף פילטר חדש לרשימה

en: Add new
he_IL: הוסף חדש

en: Add new default filter
he_IL: הוסף פילטר ברירת מחדל חדש

en: Add new exception
he_IL: הוסף יוצא דופן חדש

en: Add new field
he_IL: הוסף שדה חדש

en: Add new holidays
he_IL: הוסף חופשות חדשה

en: Add new list item
he_IL: הוסף פריט חדש לרשימה

en: Add/Delete Holidays
he_IL: הוסף\מחק חופשות

en: Additional Recipients
he_IL: נמענים נוספים

en: Additional recipients
he_IL: נמענים נוספים

en: Advanced
he_IL: מתקדם

en: Agent
he_IL: סוכן

en: Agent Created
he_IL: הסוכן יצר

en: Agent Email
he_IL: כתובת הדוא"ל של הסוכן

en: Agent Only Fields
he_IL: שדות לסוכן בלבד

en: Agent Profile
he_IL: פרופיל סוכן

en: Agent Roles
he_IL: תפקידי הסוכן

en: Agent name
he_IL: שם הסוכן

en: Agent only fields
he_IL: שדות הסוכן בלבד

en: Agent ticket list
he_IL: רשימת כרטיסי סוכן

en: Agent view
he_IL: ראיית סוכן

en: Agents
he_IL: סוכנים

en: Ajax loading of results?
he_IL: טעינת תוצאות אייקס?

en: Align
he_IL: ישר

en: All
he_IL: הכל

en: All customer email notifications will be sent to these email addresses.
he_IL: כל התרעות הלקוח בדוא"ל יישלחו לכתובות המייל האלו.

en: All other tickets of this user
he_IL: כל הכרטיסים האחרים של המשתמש הזה

en: Allow agent to modify his leaves
he_IL: הרשה לסוכן לערוך את עזיבתו

en: Allow agent to modify working hours
he_IL: הרשה לסוכן לערוך את שעות העבודה

en: Allow attachments
he_IL: הרשה תוספים

en: Allow close ticket
he_IL: הרשה כרטיס סגור

en: Allow create new ticket
he_IL: הרשה ליצור כרטיס חדש

en: Allow in my profile?
he_IL: הרשה בפרופיל שלי?

en: Allow in ticket form?
he_IL: הרשה בטופס הכרטיס?

en: Allow others to reply to public tickets
he_IL: הרשה לאחרים להגיב לכרטיסים ציבוריים

en: Allow reply to closed tickets
he_IL: הרשה תגובה לכרטיס סגור

en: Allowed agent roles
he_IL: מורשה לתפקידי הסוכן

en: Allowed for customer
he_IL: מורשה ללקוח

en: Allowed user
he_IL: משתמש מורשה

en: Apply
he_IL: הגש בקשה

en: Are you sure to delete this leave?
he_IL: אתה בטוח שאתה רוצה לעזוב?

en: Are you sure?
he_IL: אתה בטוח?

en: Assign Agents
he_IL: הקצה סוכנים

en: Assigned to me
he_IL: הוקצה אליך

en: Assigned to others
he_IL: הוקצה לאחרים

en: Assignee
he_IL: ממונה

en: Attach Files
he_IL: הצמד קבצים

en: Attached file type not allowed!
he_IL: סוג הקובץ שצורף לא מורשה!

en: Attachment max file size(mb)
he_IL: צירוף של קובץ בגודל מקסימלי (מ"ב)

en: Attachments
he_IL: תוספים

en: Attachments:
he_IL: תוספות:

en: Auto delete closed tickets
he_IL: מחק אוטומטית כרטיסים סגורים

en: Auto fill?
he_IL: מילוי אוטומטי?

en: Auto refresh default status
he_IL: ברירת מחדל של מצב התרעננות אוטומטי

en: Auto-Refresh
he_IL: ריענון אוטומטי

en: Auto-fill in ticket form
he_IL: מלא אוטומטית את טופס הכרטיס

en: Awaiting agent reply
he_IL: מחכה לתשובה של הסוכן

en: Awaiting customer reply
he_IL: מחכה לתשובה של הלקוח

en: Background color
he_IL: צבע הרקע

en: Between
he_IL: בין

en: Biographical Info
he_IL: מידע ביבליוגרפי

en: Blocked emails (one per line)
he_IL: כתובות דוא"ל חסומות (אחת לשורה)

en: Blockquote
he_IL: הערות שוליים

en: Body
he_IL: גוף

en: Bold
he_IL: מודגש

en: Both
he_IL: שניהם

en: Bottom
he_IL: תחתון

en: Browser
he_IL: דפדפן

en: Bulk Actions
he_IL: פעולות בתפזורת

en: Bulleted list
he_IL: תבליטים

en: Cancel
he_IL: בטל

en: Captcha not set!
he_IL: מנגנון זיהוי אנושי לא מוגדר!

en: Category
he_IL: קטגוריה

en: Change Agent Only Fields
he_IL: תשנה את שדות הסוכן בלבד

en: Change Raised By
he_IL: השינוי הועלה על ידי

en: Change Status
he_IL: שינוי מצב

en: Change Ticket Fields
he_IL: שינוי שדות הכרטיסים

en: Change assignee
he_IL: שנה ממונה

en: Change ticket category
he_IL: שנה את קטגוריית הכרטיס

en: Change ticket priority
he_IL: שנה את עדיפות הכרטיס

en: Change ticket status
he_IL: שנה את מצב הכרטיס

en: Character limit
he_IL: הגבלת תווים

en: Checkbox
he_IL: תיבת סימון

en: Checkbox text
he_IL: טקסט תיבת סימון

en: Checked
he_IL: נבדק

en: Click Here
he_IL: לחץ כאן

en: Click to select options
he_IL: לחץ לבחירת אפשרויות

en: Clone
he_IL: שכפול

en: Close
he_IL: סגור

en: Close ticket status
he_IL: סגור את מצב הכרטיס

en: Closed
he_IL: נסגר

en: Closed statuses
he_IL: מצבים סגורים

en: Color
he_IL: צבע

en: Compare As
he_IL: השווה כ

en: Confirm Password
he_IL: אשר סיסמא

en: Constraint properties
he_IL: מאפייני אילוץ

en: Copy
he_IL: העתק

en: Copy Tag
he_IL: העתק תווית

en: Copy URL
he_IL: העתק כתובת אינטרנט

en: Create new ticket
he_IL: צור כרטיס חדש

en: Create new ticket as guest
he_IL: צור כרטיס חדש כאורח

en: Create new ticket from this thread
he_IL: צור כרטיס חדש מהשרשור הזה

en: Create ticket from thread
he_IL: צור כרטיס משרשור

en: Create ticket on others behalf
he_IL: צור כרטיס לאנשים אחרים

en: Current User
he_IL: משתמש נוכחי

en: Current user email
he_IL: דוא"ל משתמש נוכחי

en: Current user first name
he_IL: שם פרטי של המשתמש הנוכחי

en: Current user name
he_IL: שם משתמש נוכחי

en: Custom
he_IL: מותאם אישית

en: Custom Email Addresses (one per line)
he_IL: דוא"ל מותאם אישית (אחד לשורה)

en: Custom Fields
he_IL: שדות הלקוח

en: Custom filter
he_IL: פילטר מותאם אישית

en: Custom filters
he_IL: מסננים מותאמים אישית

en: Custom...
he_IL: התאמה אישית...

en: Customer
he_IL: לקוח

en: Customer Fields
he_IL: שדות הלקוח

en: Customer email addrees
he_IL: הדוא"ל של הלקוח

en: Customer first name
he_IL: שם פרטי של הלקוח

en: Customer info
he_IL: מידע הלקוח

en: Customer logs
he_IL: תיעוד אירועי הלקוח

en: Customer name
he_IL: שם לקוח

en: Customer ticket list
he_IL: רשימת כרטיסי לקוח

en: Customer view
he_IL: ראיית לקוח

en: Customers
he_IL: לקוחות

en: Date
he_IL: תאריך

en: Date Closed
he_IL: תאריך סגירה

en: Date Created
he_IL: נוצר בתאריך

en: Date Difference (e.g. 1 hour ago)
he_IL: הבדל בתאריך (כלומר, לפני שעה)

en: Date Format
he_IL: תבנית תאריך

en: Date Updated
he_IL: התעדכן בתאריך

en: Date format
he_IL: תבנית תאריך

en: Date in between
he_IL: תאריך בין

en: Date range
he_IL: טווח תאריכים

en: Datetime
he_IL: תאריך ושעה

en: Day(s)
he_IL: יום(ימים)

en: Default
he_IL: ברירת מחדל

en: Default date format
he_IL: תבנית ברירת מחדל של התאריך

en: Default filter
he_IL: מסנן ברירת מחדל

en: Default filter for ticket list
he_IL: מסנן ברירת מחדל לרשימת הכרטיס

en: Default filters
he_IL: ברירת מחדל של מסננים

en: Default sort by
he_IL: מיין ברירת מחדל לפי

en: Default sort order
he_IL: מיין ברירת מחדל בסדר

en: Default value
he_IL: ערך ברירת מחדל

en: Default value exceeds character limit!
he_IL: ערך ברירת המחדל חורג מגבול התווים!

en: Default value is not in the range!
he_IL: ערך ברירת המחדל לא נמצא בטווח!

en: Delete
he_IL: מחק

en: Delete Permanently
he_IL: מחק לצמיתות

en: Delete Threads
he_IL: מחק שרשור

en: Delete Ticket
he_IL: מחק כרטיס

en: Delete category
he_IL: מחק קטגוריה

en: Delete existing holidays
he_IL: מחק חופשים קיימים

en: Delete priority
he_IL: מחק עדיפות

en: Delete status
he_IL: מחק מצב

en: Delete ticket
he_IL: מחק כרטיס

en: Deleted
he_IL: נמחק

en: Deleted by %1$s on %2$s
he_IL: נמחק ע"י %1$s ב %2$s

en: Deleted filter access
he_IL: מחק גישה למסנן

en: Description
he_IL: תיאור

en: Detailed description of the ticket
he_IL: תיאור מפורט של הכרטיס

en: Dimentions
he_IL: מימדים

en: Disable
he_IL: נטרל

en: Disabled
he_IL: נטרל

en: Display as
he_IL: הצג כ

en: Do not change
he_IL: אל תשנה

en: Do not notify owner
he_IL: אל תתריע לבעלים

en: Do not notify owner status
he_IL: אל תתריע על מצב הבעלים

en: Download
he_IL: הורדה

en: Download behaviour
he_IL: התנהגות הורדה

en: Dropdown (multi-select)
he_IL: דרופטאון (בחירה מרובה)

en: Dropdown (single-select)
he_IL: דרופדאון (בחירה יחידה)

en: Duplicate
he_IL: שכפל

en: END
he_IL: סוף

en: Edge
he_IL: אדג'

en: Edit
he_IL: עריכה

en: Edit Info
he_IL: ערוך מידע

en: Edit Threads
he_IL: ערוך שרשור

en: Edit customer info
he_IL: ערוך מידע על הלקוח

en: Edit default filter
he_IL: ערוך את פילטר ברירת המחדל

en: Edit exception
he_IL: ערוך יוצאי דופן

en: Edit image
he_IL: ערוך תמונה

en: Email
he_IL: כתובת דוא"ל

en: Email Address
he_IL: כתובת דוא"ל

en: Email Notifications
he_IL: התראות לדוא"ל

en: Email address
he_IL: כתובת דוא"ל

en: Email address (one per line)
he_IL: כתובת דוא"ל (אחד לשורה)

en: Emails
he_IL: דוא"ל

en: Enable
he_IL: אפשר

en: Enabled
he_IL: אפשר

en: Equals
he_IL: שווה

en: Every five minutes
he_IL: כל חמש דקות

en: Every one minute
he_IL: כל דקה

en: Exceptions
he_IL: יוצאי דופן

en: Existing Customer / Registered User
he_IL: לקוח קיים\משתמש קיים

en: Extra info
he_IL: מידע נוסף

en: Field
he_IL: שדה

en: Field Type
he_IL: סוג שדה

en: Field options
he_IL: אפשרויות שדה

en: File Attachment (Multiple)
he_IL: צירוף מסמך (רבים)

en: File Attachment (Single)
he_IL: צירוף מסמך (יחיד)

en: File Attachments
he_IL: תוספות לקובץ

en: File size exceeds allowed limit (%1$s MB)!
he_IL: גודל הקובץ עובר את הגבול המותר (%1$s מ"ב)

en: Filter
he_IL: מסנן

en: Filter by
he_IL: סנן לפי

en: Filter items
he_IL: סינון פריטים

en: Filters
he_IL: מסננים

en: Firefox
he_IL: פיירפוקס

en: First
he_IL: ראשון

en: First Name
he_IL: שם פרטי

en: First Page
he_IL: דף ראשון

en: Footer background color
he_IL: צבע הכותרת התחתונה

en: Forgot your password?
he_IL: שכחת סיסמא?

en: From date
he_IL: מתאריך

en: From email
he_IL: מכתובת הדוא"ל

en: From name
he_IL: משם

en: Full-width of row
he_IL: רוחב מלא של השורה

en: Future
he_IL: עתיד

en: GDPR
he_IL: האסדרה הכללית להגנה על מידע

en: General
he_IL: כללי

en: General Recipients
he_IL: נמענים כלליים

en: General Settings
he_IL: הגדרות כלליות

en: Google Chrome
he_IL: גוגל כרום

en: Greater than
he_IL: יותר מ

en: Greater than or equals
he_IL: יותר מ או שווה

en: Guest
he_IL: אורח

en: Guest Login OTP
he_IL: כניסת אורח עם סיסמא חד פעמית

en: Guest User
he_IL: משתמש אורח

en: HTML Content
he_IL: תוכן HTML

en: HTML pasting
he_IL: הדבקת קוד HTML

en: Half-width of row
he_IL: חצי רוחב של השורה

en: Has Words
he_IL: יש מילים

en: Has personal info
he_IL: יש מידע פרטי

en: Has personal info?
he_IL: יש מידע פרטי?

en: Header
he_IL: כותרת עליונה

en: High
he_IL: גבוה

en: Holidays
he_IL: חופשות

en: ID
he_IL: ת.ז

en: IP Address
he_IL: כתובת פרוטוקול אינטרנט

en: Icon color
he_IL: צבע הסמל

en: Image
he_IL: תמונה

en: Incorrect email address!
he_IL: כתובת דוא"ל לא נכונה!

en: Incorrect email!
he_IL: דוא"ל לא נכון!

en: Incorrect number value!
he_IL: ערך המספר לא נכון!

en: Incorrect password!
he_IL: סיסמא לא נכונה!

en: Incorrect url!
he_IL: כתובת האינטרנט לא נכונה!

en: Incorrect username or password!
he_IL: שם וסיסמא לא נכונים!

en: Individual Ticket
he_IL: כרטיס אישי

en: Info
he_IL: מידע

en: Insert
he_IL: הכנס

en: Insert Macro
he_IL: הוספת מאקרו

en: Insert Tag
he_IL: הכנס תווית

en: Insert macro
he_IL: הכנס מאקרו

en: Insert/edit image
he_IL: הוסף\ ערוך תמונה

en: Internet Explorer
he_IL: אינטרנט אקספלורר

en: Invalid URL!
he_IL: כתובת אינטרנט לא תקינה!

en: Invalid email address!
he_IL: כתובת הדוא"ל אינה תקינה!

en: Is multiple?
he_IL: האם להכפיל?

en: Is required?
he_IL: חובה?

en: Italic
he_IL: נטוי

en: Just now
he_IL: רק עכשיו

en: Konqueror
he_IL: קונקיורור

en: Label
he_IL: תווית

en: Label color
he_IL: צבע התוית

en: Last
he_IL: אחרון

en: Last Name
he_IL: שם משפחה

en: Last Page
he_IL: דף אחרון

en: Last Reply By
he_IL: ניתנה תשובה על ידי

en: Last Reply On
he_IL: נינתה תשובה אחרונה

en: Last note
he_IL: הערה אחרונה

en: Last note user email
he_IL: דוא"ל של ההערה אחרונה

en: Last note user first name
he_IL: שם פרטי של המשתמש של ההערה אחרונה

en: Last note user name
he_IL: שם המשתמש של ההערה אחרונה

en: Last reply
he_IL: תגובה אחרונה

en: Last reply user email
he_IL: דוא"ל המשתמש שהגיב לאחרונה

en: Last reply user first name
he_IL: שם פרטי של המשתמש שהגיב לאחרונה

en: Last reply user name
he_IL: שם המשתמש שהגיב לאחרונה

en: Leaves
he_IL: עוזב

en: Less than
he_IL: פחות מ

en: Less than or equals
he_IL: פחות מ או שווה

en: Licenses
he_IL: רישיונות

en: Link
he_IL: קישור

en: Link color
he_IL: צבע הקישור

en: List Actions
he_IL: רשימת פעולות

en: List header
he_IL: כותרת הרשימה

en: List item (even)
he_IL: פריט ברשימה (זוגי)

en: List item (hover)
he_IL: פריט רשימה (מרחף)

en: List item (odd)
he_IL: פריט ברשימה (אי-זוגי)

en: List items
he_IL: פריטי רשימה

en: Load after
he_IL: טען אחרי

en: Load older communications
he_IL: טען התכתבויות קודמות

en: Log out
he_IL: התנתק

en: Log text
he_IL: טקסט תיעוד האירועים

en: Logged-in as %1$s
he_IL: נכנס כ%1$s

en: Logout
he_IL: התנתקות

en: Logs
he_IL: תיעוד אירועים

en: Low
he_IL: נמוך

en: MAXTHON
he_IL: מקסטון

en: Main container
he_IL: מיכל ראשי

en: Matches
he_IL: מתאים

en: Medium
he_IL: בינוני

en: Mine
he_IL: שלי

en: Miscellaneous
he_IL: מגוון

en: Modal Popup
he_IL: חלון קופץ שכיח

en: Modified by %1$s on %2$s.
he_IL: עוצב על ידי %1$s ב %2$s.

en: Modify Additional Recipients
he_IL: ערוך נמענים נוספים

en: Month(s)
he_IL: חודש(חודשים)

en: More settings
he_IL: הגדרות נוספות

en: My Profile
he_IL: הפרופיל שלי

en: Name
he_IL: שם

en: Navigator
he_IL: נווט

en: New Customer
he_IL: לקוח חדש

en: New Ticket
he_IL: כרטיס חדש

en: New ticket page
he_IL: עמוד חדש לכרטיס

en: Next
he_IL: הבא

en: No
he_IL: לא

en: No Records
he_IL: אין רשומות

en: No info added
he_IL: לא נוסף מידע

en: No redirect
he_IL: אין ניתוב מחדש

en: No tickets found!
he_IL: לא נמצאו כרטיסים!

en: None
he_IL: אף אחד

en: Not Applicable
he_IL: לא בר ישום

en: Not Matches
he_IL: לא מתאים

en: Number
he_IL: מספר

en: Number of emails per cron job (background emails)
he_IL: כמות הדוא"ל לעבודת קרון (מיילים ברקע)

en: Number of tickets
he_IL: מספר הכרטיסים

en: Numbered list
he_IL: רשימה ממוספרת

en: OFF
he_IL: כבה

en: ON
he_IL: הפעל

en: OR
he_IL: או

en: OTP Login
he_IL: התחברות עם סיסמא חד פעמית

en: Off
he_IL: כבה

en: On
he_IL: הפעל

en: One condition per line!
he_IL: תנאי אחד לשורה!

en: Open
he_IL: לפתוח

en: Open existing ticket
he_IL: פתח כרטיס קיים

en: Open existing ticket using one time password
he_IL: פתח כרטיס קיים עם סיסמא חד פעמית

en: Open ticket page
he_IL: עמוד כרטיס פתוח

en: Opera
he_IL: אופרה

en: Operating System
he_IL: מערכת הפעלה

en: Other permissions
he_IL: הרשאות אחרות

en: Page Settings
he_IL: הגדרות עמוד

en: Parent filter
he_IL: סינון הורים

en: Password
he_IL: סיסמא

en: Past
he_IL: עבר

en: Permanently delete tickets
he_IL: מחק כרטיסים לצמיתות

en: Personal data retention
he_IL: שמירה על מידע אישי

en: Placeholder
he_IL: בעל תפקיד

en: Please activate your license!
he_IL: בבקשה תפעיל את הרישיון שלך!

en: Please insert email addresses (one per line)
he_IL: בבקשה תכניס כתובת דוא"ל (אחת לשורה)

en: Please insert your email address
he_IL: בבקשה תכניס את כתובת הדוא"ל

en: Please insert your name
he_IL: בבקשה תכניס את שמך

en: Please select an agent
he_IL: בבקשה תבחר סוכן

en: Please select category
he_IL: בבקשה תבחר קטגוריה

en: Please select priority
he_IL: בבקשה תבחר עדיפות

en: Please select status
he_IL: בבקשה תבחר מצב

en: Please sign in
he_IL: בבקשה תירשם

en: Please sign up
he_IL: בבקשה תירשם

en: Please wait...
he_IL: בבקשה תחכה...

en: Previous
he_IL: קודם

en: Previous Assignee
he_IL: ממונה קודם

en: Primary color
he_IL: צבע היסוד

en: Priority
he_IL: עדיפות

en: Private Note
he_IL: הערה פרטית

en: Private Notes
he_IL: הערות פרטיות

en: Private note thread
he_IL: שרשור הערה פרטית

en: Public mode
he_IL: מצב ציבורי

en: Radio Button
he_IL: כפתור רדיו

en: Raised By User
he_IL: הועלה על ידי המשתמש

en: Random
he_IL: אקראי

en: Random id length
he_IL: אורך מספר אקראי

en: Refresh
he_IL: רענן

en: Register now
he_IL: הירשם עכשיו

en: Register user if not exist
he_IL: צור משתמש אם לא קיים

en: Registered
he_IL: רשום

en: Registered User
he_IL: משתמש רשום

en: Registered user
he_IL: משתמש רשום

en: Remember me
he_IL: זכור אותי

en: Repeate every year
he_IL: תחזור על כל שנה

en: Replace with
he_IL: החלף עם

en: Reply
he_IL: הגב

en: Reply & Close
he_IL: השב וסגור

en: Reply Tickets
he_IL: כרטיסי תגובה

en: Reply confirmation
he_IL: הגב לאישור

en: Reply form position
he_IL: מיקום טופס התשובה

en: Reply thread
he_IL: הגב לשרשור

en: Reply to
he_IL: הגב ל

en: Required fields can not be empty!
he_IL: השדות הדרושים לא יכולים להיות ריקים!

en: Reset
he_IL: אפס

en: Reset Form
he_IL: טופס איפוס

en: Reset default
he_IL: איפוס לברירת המחדל

en: Restore
he_IL: שחזר

en: Restored by %1$s on %2$s
he_IL: שוחזר על ידי %1$s ב %2$s

en: Rich Text Editor
he_IL: עורך טקסט עשיר

en: Right to left
he_IL: מימין לשמאל

en: Role
he_IL: תפקיד

en: SUBMIT AS
he_IL: הזן כ

en: Safari
he_IL: ספארי

en: SamsungBrowser
he_IL: דפדפן סמסונג

en: Save & Apply
he_IL: שמור והגש בקשה

en: Save As
he_IL: שמור כ

en: Save Changes
he_IL: שמור שינויים

en: Save Order
he_IL: שמור הזמנה

en: Saved filters
he_IL: מסננים שמורים

en: Schedule
he_IL: לוח זמנים

en: Search...
he_IL: חפש...

en: Search:
he_IL: חפש:

en: Secondary color
he_IL: צבע משני

en: Secret key
he_IL: מפתח סודי

en: Seen
he_IL: נראה

en: Select agent(s)
he_IL: בחר סוכן(ים)

en: Select customer for whom you wish to create a ticket
he_IL: תבחר לקוח שאתה רוצה ליצור לו כרטיס

en: Select field
he_IL: בחר שדה

en: Select field type
he_IL: בחר סוג שדה

en: Select fields
he_IL: בחר שדות

en: Select role
he_IL: בחר תפקיד

en: Select users
he_IL: בחר משתמשים

en: Sequential
he_IL: המשכי

en: Settings
he_IL: הגדרות

en: Short description of the ticket
he_IL: תקציר של הכרטיס

en: Show file attachment notice
he_IL: תראה התראה של תוספת קובץ

en: Show priority to customer
he_IL: הראה עדיפות ללקוח

en: Showing %1$s to %2$s of %3$s records
he_IL: מראה %1$s עד %2$s רשומות של %3$s

en: Sign In
he_IL: התחבר

en: Sign Up
he_IL: הירשם

en: Sign-in using one time password
he_IL: היכנס עם סיסמא חד פעמית

en: Signature
he_IL: חתימה

en: Signature used for emails
he_IL: חתימת לשימוש בדוא"ל

en: Site key
he_IL: מפתח לאתר

en: Something went wrong!
he_IL: משהו השתבש!

en: Sort By
he_IL: סדר לפי

en: Sort by
he_IL: סדר לפי

en: Sort order
he_IL: סדר מיון

en: Source
he_IL: מקור

en: Starting ticket id
he_IL: מספר כרטיס התחלתי

en: Status
he_IL: מצב

en: Strikethrough
he_IL: קו חוצה

en: Subject
he_IL: נושא

en: Submit
he_IL: שלח

en: Submit private note
he_IL: שלח הערה פרטית

en: Support
he_IL: תמיכה

en: Support Agents
he_IL: תמוך בסוכנים

en: Support page
he_IL: עמוד תמיכה

en: TOP
he_IL: עליון

en: Term & Conditions
he_IL: תנאי שימוש

en: Text
he_IL: טקסט

en: Text Background Color
he_IL: צבע רקע הטקסט

en: Text Color
he_IL: צבע טקסט

en: Text color
he_IL: צבע הטקסט

en: Textarea
he_IL: אזור טקסט

en: Textfield
he_IL: שדה טקסט

en: Thank you page
he_IL: עמוד תודה רבה

en: Thank you text
he_IL: טקסט תודה רבה

en: The %1$s has been changed
he_IL: ה%1$s השתנה

en: There is unposted text in the reply area. Are you sure you want to discard and proceed?
he_IL: יש טקסט שלא הועלה באזור התשובה. אתה בטוח שאתה רוצה למחוק ולהמשיך?

en: This thread was deleted by %1$s on %2$s.
he_IL: שרשור זה נמחק על ידי %1$s ב %2$s.

en: Thread date display as
he_IL: תאריך השרשור מוצג כ

en: Thread date format
he_IL: שרשור תבנית תאריך

en: Thread email visibility
he_IL: נראות שרשור הדוא"ל

en: Thread info
he_IL: מידע השרשור

en: Thread log
he_IL: תיעוד אירועי השרשור

en: Ticket Categories
he_IL: קטגוריות כרטיס

en: Ticket Customer
he_IL: כרטיס לקוח

en: Ticket Details
he_IL: פרטי הכרטיס

en: Ticket Fields
he_IL: שדות הכרטיס

en: Ticket Form Fields
he_IL: שדות טופס הכרטיס

en: Ticket ID
he_IL: מספר כרטיס

en: Ticket List
he_IL: רשימת כרטיסים

en: Ticket Notifications
he_IL: התראת כרטיס

en: Ticket Priorities
he_IL: עדיפויות של הכרטיס

en: Ticket Records
he_IL: רשומות כרטיס

en: Ticket Statuses
he_IL: מצבים של הכרטיס

en: Ticket URL
he_IL: כרטיס כתובת האינטרנט

en: Ticket URL copied!
he_IL: כרטיס כתובת האינטרנט תפוס!

en: Ticket Widgets
he_IL: ווידג'טים של הכרטיס

en: Ticket alice
he_IL: כרטיס אליס

en: Ticket fields
he_IL: שדות הכרטיס

en: Ticket history (last few report & reply excluding last reply)
he_IL: היסטוריית כרטיס (דוחות אחרונים ותגובות למעט התגובה האחרונה)

en: Ticket history (note & log)
he_IL: היסטוריית כרטיס (הערה ותיעוד אירועים)

en: Ticket history (note)
he_IL: היסטוריית כרטיס (הערה)

en: Ticket history (report & reply)
he_IL: היסטוריית כרטיס (דוח ותגובה)

en: Ticket history (report, reply & log)
he_IL: היסטוריית כרטיס (דוח, תגובה ותיעוד אירועים)

en: Ticket history (report, reply & note)
he_IL: היסטוריית כרטיס (דוח, תגובה והערה)

en: Ticket history (report, reply, note & log)
he_IL: היסטוריית כרטיס (דוח, תגובה, הערה ותיעוד אירועים)

en: Ticket history macro threads
he_IL: שרשורי מאקרו של היסטוריית הכרטיס

en: Ticket id
he_IL: מספר הכרטיס

en: Ticket info
he_IL: מידע על הכרטיס

en: Ticket list
he_IL: רשימת כרטיס

en: Ticket list width (pixels)
he_IL: רוחב רשימת כרטיס (פיקסלים)

en: Ticket reply
he_IL: תשובה לכרטיס

en: Ticket reply redirect
he_IL: ניתוב מחדש את תגובת הכרטיס

en: Ticket status
he_IL: מצב הכרטיס

en: Ticket status after agent reply
he_IL: מצב הכרטיס אחרי תגובת הסוכן

en: Ticket status after customer reply
he_IL: מצב הכרטיס אחרי תגובת הלקוח

en: Ticket submitted by
he_IL: הכרטיס נשלח על ידי

en: Ticket url page
he_IL: כתובת האינטרנט לעמוד הכטיס

en: Tickets
he_IL: כרטיסים

en: Tickets of customer having email %s has been anonymized.
he_IL: כרטיסי הלקוח שיש להם דוא"ל %s נהיו אנונימיים.

en: Time
he_IL: זמן

en: Time format
he_IL: תבנית זמן

en: Time in between
he_IL: זמן בין

en: Time range
he_IL: טווח זמן

en: Title
he_IL: כותרת

en: To address
he_IL: לכתובת

en: To date
he_IL: לתאריך

en: Toolbar actions
he_IL: פעולות סרגל כלים

en: Top
he_IL: עליון

en: Try opening in browser
he_IL: נסה לפתוח בדפדפן

en: Unassigned
he_IL: לא הוקצב

en: Unathorized access!
he_IL: כניסה בלתי מורשת!

en: Unauthorized access!
he_IL: כניסה לא מורשת!

en: Unchecked
he_IL: לא נבדק

en: Underline
he_IL: קו תחתון

en: Unresolved
he_IL: לא נפתר

en: Unresolved statuses
he_IL: מצבים לא פתירים

en: Upload
he_IL: העלה

en: User
he_IL: משתמש

en: User Registration OTP
he_IL: סיסמא חד פעמית לרישום משתמש

en: User Tickets
he_IL: כרטיסי משתמש

en: User Type
he_IL: סוג משתמש

en: User login
he_IL: התחברות משתמש

en: User registration
he_IL: הירשמות משתמש

en: User type
he_IL: סוג משתמש

en: Username
he_IL: שם משתמש

en: Username / Email address
he_IL: שם משתמש \ כתובת דוא"ל

en: Username is already taken!
he_IL: שם המשתמש תפוס!

en: Username is available!
he_IL: שם משתמש פנוי!

en: Value
he_IL: ערך

en: View
he_IL: ראה

en: View Details
he_IL: ראה פרטים

en: View Logs
he_IL: ראה תיעוד אירועים

en: View More ...
he_IL: ראה עוד...

en: View Tickets
he_IL: ראה כרטיסים

en: View change
he_IL: ראה שינויים

en: View less!
he_IL: תראה פחות!

en: View more!
he_IL: תראה עוד!

en: View more/less thread
he_IL: ראה יותר\פחות מהשרשור

en: View thread!
he_IL: ראה שרשור!

en: Visibility conditions
he_IL: תנאי נראות

en: Visual
he_IL: חזותי

en: WP Default Login
he_IL: התחברות ברירת מחדל לוורדפרס

en: WP Default Registration
he_IL: הירשמות ברירת מחדל לוורדפרס

en: WP user role
he_IL: וורלדפרס תפקיד משתמש

en: Widget body
he_IL: גוף הווידג'ט

en: Widget header
he_IL: כותרת עליונה של הווידג'ט

en: Width
he_IL: רוחב

en: Working Hours
he_IL: שעות עבודה

en: Working hours
he_IL: שעות עבודה

en: Workload
he_IL: עומס עבודה

en: Year(s)
he_IL: שנה(שנים)

en: Yes
he_IL: כן

en: You can upload files maximum size %1$s mb of types %2$s.
he_IL: אתה יכול להעלות קבצים בגודל מקסימלי של %1$s מ"ב מסוג %2$s.

en: Your license key activated!
he_IL: הרישיון שלך הופעל!

en: Your license key expired on %s
he_IL: הכרטיס שלך פג ב%s

en: Your license key expires on %s
he_IL: הכרטיס שלך יפוג ב%s

en: added a note
he_IL: הוספה הערה

en: reCaptcha
he_IL: מנגנון זיהוי אנושי

en: reCaptcha version
he_IL: גרסת מנגנון זיהוי אנושי

en: replied
he_IL: הושב

en: reported
he_IL: מדווח

en: z-index
he_IL: z-אינדקס
